Перемога

Опис рішення

Позбавитися від совєцького та московського спадку у вигляді єднання з "русскім міром" через назви вулиць в українських Сумах - такий запит від свідомих та активних містян давно на часі. Платформа вирішила взяти на себе модерацію даної ініціативи та сформувала групу експертів-краєзнавців, яку було затверджено розпорядженням міського голови, та яка протягом двох місяців з 23.05 по 22.07.2022 активно напрацьовувала системний підхід до деколонізації топонімів. Комплексне бачення позбавлення від російських наративів та українізації міської топоніміки експертна комісія представила меру та депутатам наприкінці липня, ознайомитися з напрацюваннями можна за посиланням https://cutt.ly/fZAo2XV .

В сесійну залу проект було винесено 30 листопада. Рішення було підтримано депутатами з окремими правками, зокрема виключено з переліку кілька вулиць та відтерміновано дату вступу рішення в силу після завершення воєнного стану. Проголосували "за" 24 депутати та міський голова. 

Навіть з урахування внесених правок дане рішення є позитивним і всі депутати, що його підтримали - зробили вірний крок на підтримку курсу "геть від московії!"

Ті обранці, що проігнорували сесію (за виключенням тих, що нині в лавах ЗСУ нищать окупантів фізично) - по суті не підтримали українізацію місцевих топонімів.

Проголосували проти:

Не знайдено

Утримались:

Не знайдено

Не голосували:

Не знайдено