Перемога

Опис рішення

Вулиця «Сумської Тероборони» має з’явитися в Сумах! 30 листопада депутатами Сумської міської ради було прийнято рішення №3223-МР «Про зміну назв (перейменування) топонімів у Сумській міській територіальній громаді». Рішення правильне і дуже актуальне. Воно врахувало близько 90% напрацювань профільної робочої групи, яка в свою чергу опрацьовувала попередньо надані у різні способи пропозиції містян. Наші обранці вже майже молодці… З коефіцієнтом 0,9. Але окремі упущення в прийнятому рішенні все ж мали місце. 10% експертних пропозицій депутатами не було враховано. В тому числі, в місті не з’явилася запланована вулиця «Сумської Тероборони». Пропонуємо розглянути на наступій сесії міської ради додатково перейменувати тимчасово упущені для розгляду депутатським корпусом напрацювання робочої групи, сформовані в тому числі з урахуванням пропозицій громадян.

Голосування відбулося 29 березня. Підтримали петицію 16 обранців (при мінімально необхідних 22). Міський голова теж не підтримав колективне електронне звернення сум'ян. То ж ініціатива не пройшла. 

Всі хто не проголосував "за" (за виключеннях тих депутатів, які фізично не мали змоги бути присутніми, оскільки у лавах ЗСУ нищать рашистських окупантів на фронті), незалежно від причини неголосування (не з'явився, не натиснув кнопку, витягнув вкартку, утримався) - по суті виступили проти завершення деколонізації сумської топоніміки та надання одній вулиць назви на честь героїв Сумської ТрО. 

Проголосували проти:

Не знайдено

Не з'явились:

Не знайдено

Не голосували:

Не знайдено